• OZNAM zo školskej jedálne

• Vážení rodičia, milí žiaci!

Oznamujeme Vám, že od 1. 2. 2024 sa posúva možnosť odhlasovania/prihlasovania obedov deň vopred do 14.00 hod.

=RŠ=

• Oznam vedúcej školskej jedálne

• Vážení rodičia a stravníci,

aby sme sa vyhli zbytočným nedorozumeniam a komplikáciám, chceme pripomenúť  podmienky, ktoré musia byť dodržané pri obedoch dotovanými štátom:

-  dochádzka v škole – žiak musí absolvovať v daný deň aspoň jednu vyučovaciu hodinu

-   odpípnutý / odobratý obed v školskej jedálni – žiak je povinný si nosiť čip a pri výdaji obeda sa odpípnuť (neodpípnutý obed sa eviduje ako neodobratý a stráca nárok na príspevok)

Pri nesplnení aspoň jednej z podmienok, nie je uznaná dotácia a obed bude hradený v plnej výške, čiže I. stupeň 1,70€  a II. stupeň  1,90€.

Ďakujem za pochopenie.

Bc. Miroslava Bezdedová, ved. ŠJ

• Oznam vedúcej školskej jedálne

• Vedúca školskej jedálne oznamuje stravníkom:

Všetci stravníci budú od pondelka 8.1.2024 automaticky prihlásení na stravu v školskej jedálni.

Systém bude slúžiť na prihlasovanie len v prípade zmeny zdravotného stavu dieťaťa, to znamená, ak mal žiak od pondelka odhlásené obedy napr. pre chorobu a žiak pôjde do školy skôr.

Bc. Miroslava Bezdedová, ved. ŠJ Domaniža

• Termín prázdnin: 23. december 2023 (sobota) až 7. január 2024 (nedeľa)

Začiatok vyučovania: 8. január 2024 (pondelok)