• Veľkonočné prázdniny začínajú vo štvrtok 1.4.2021, končia v utorok 6.4.2021.

Vyučovanie po prázdninách začína v stredu 7.4.2021.

• Podporte našu školu darovaním 2% z daní

• Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie pri Základnej škole Domaniža - občianske združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:  učebné pomôcky a techniku

Za Váš dar Vám vopred ďakujeme.

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre Vás stručný návod, ako na to.

Mgr. Naďa Kováčiková, RŠ

Ing. Barbora Jung, predseda RR

VYHLaSENIE2020.pdf

potvrdenie2020.pdf

Bližšie info 2 percentá

• Prerušenie školského vyučovania od 22.3. do 31.3. 2021

• Riaditeľstvo školy oznamuje,

nakoľko je epidemiologická situácia v obci naďalej vážna, na základe odporúčania RÚVZ v Považskej Bystrici a so súhlasom zriaďovateľazostáva od pondelka 22.3.2021 naďalej prerušené prezenčné vyučovanie na 1. stupni a činnosť ŠKD.

• Prerušenie školského vyučovania od 15.3. do 19.3. 2021

• Riaditeľstvo školy oznamuje,

nakoľko je epidemiologická situácia v obci naďalej vážna, na základe odporúčania RÚVZ v Považskej Bystrici a so súhlasom zriaďovateľazostáva od pondelka 15.3.2021 naďalej prerušené prezenčné vyučovanie na 1. stupni a činnosť ŠKD.

• Prerušenie školského vyučovania od 8.3. do 12.3. 2021

• Riaditeľstvo školy oznamuje,

že na základe odporúčania RÚVZ v Považskej Bystrici a aktuálneho stavu ochorenia na COVID-19 v obci Domaniža, zostáva od pondelka 8.3.2021 naďalej prerušené prezenčné vyučovanie na 1. stupni a činnosť ŠKD.