• Súťaž „PLODY JESENE“

     • Vestibul našej školy v októbri oživili a skrášlili výrobky z prírodných materiálov, plodov lesa a záhrad. Na výstave sme mohli obdivovať rôzne zvieratká, gaštankov, svetlonosov, šarkanov, ale aj vkusne naaranžované venčeky a svietniky.

      To všetko vďaka šikovným rukám dospelých, ktorí si našli čas na to, aby vytvorili spolu so svojimi deťmi niečo milé, nápadité. Do súťaže sa zapojilo 18 žiakov.

      Z toľkej krásy by sme ťažko sami vybrali víťaza. Preto rozhodli deti. Vďaka ich odovzdaným hlasom sme ocenili:

      Filipka Sobola, ktorý získal 56 hlasov, Anetku a Leušku Mišúrovú (45 hlasov), Maťka Kardoša (25 hlasov), Miška Frola, Silvinku Lednickú.

      Všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili ďakujeme a tešíme sa na Vás opäť o rok.

      Súťaž pripravila Mgr. M. Tkáčová

     • Technická olympiáda - školské kolo

     • Dňa 8. 10. 2021 sa 14 vybraných žiakov z 2. stupňa našej školy zúčastnilo na školskom kole technickej olympiády. Táto súťaž sa tento rok konala formou online testu, ktorý žiaci riešili samostatne od 9:00 v počítačovej učebni.

      V kategórii A (8. a 9. ročník) zvíťazil Matej Topor z 8.A, na druhom mieste sa umiestnila Paulína Dižová z 9.A a na treťom  Lukáš Hricov z 9.A.

      V kategórii B (5. - 7. ročník) zvíťazil Matúš Špánik z 5.A, na druhom mieste sa umiestnil Tomáš Krčmárik zo 6.A a na treťom Jozef Jaholčík zo 7.A.

      Víťazom, postupujúcim a úspešným riešiteľom gratulujeme a ostatným súťažiacim ďakujeme za účasť.

      Kompletné výsledky si môžete pozrieť v odkaze pod textom.

      Školské kolo technickej olympiády pripravil pán učiteľ Brveník.

      =MB=