• OZNAMY ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

• Zmeny v školskom stravovaní od 01.01.2024

Vedúca školskej jedálne oznamuje:

• od nového roka sa strava bude dať odhlasovať a prihlasovať najmä cez aplikáciu Strava VIS Plzeň s.r.o. Stiahnuť si ju môžete aj pomocou QR kódu.
          • Odhlasovanie/prihlasovanie bude možné najneskôr deň vopred do 13.00 hod.
          • Ranné odhlasovanie sa pre ZŠ ruší úplne.
          • V prípade potreby bude stále možnosť odhlasovania stravy cez telefonický kontakt.
          • Informácie ohľadom novej aplikácie sú v priloženom linku https://vissk.sk/produkty/strava-sk/
          • Prihlasovacie údaje do mobilnej aplikácie (https://app.strava.cz/ ) sú vždy vo forme:

priezvisko.meno ( všetko malým písmom a bez diakritiky)

heslo bude nový VS, ktorý bude platiť aj pre platbu stravy (staré variabilné symboly budú neplatné)

Číslo jedálne je 60931.

• Nové VS žiaci obdržia v najbližších dňoch.
          • Momentálne čipy budú zatiaľ platné.
          • Nové čipy, ktoré bude treba v budúcnosti nakúpiť už však budú drahšie, takže v prípade straty už nebude rodič platiť 2€ ale 5,50€ za nový čip.

Bc. Miroslava Bezdedová, ved. ŠJ Domaniža

Oznam - stravovanie žiakov ZŠ

Strava v školskej jedálni bude pre žiakov ZŠ zabezpečená od : 05.09.2023 / t.j. utorok /.

Noví stravníci – poprosím o prebratie čipu na stravovanie v kancelárii ŠJ od 04.09.2023.

Dotácia na stravu je schválená aj v školskom roku 2023/2024 od 01.09.2023.

Podmienky POSKYTNUTIA DOTÁCIE na podporu výchovy k stravovacím návykom dieťaťa:

- účasť na výchovno-vzdelávacom procese,

- za vyučovanie v ZŠ sa považuje aj individuálne vzdelávanie bez pravidelnej účasti na

vzdelávaní v ZŠ, pričom dotáciu na stravu je možné poskytnúť len v prípade :

ak obed pre dieťa bude odobratý v školskej jedálni - stravník je povinný riadne zaevidovať

výdaj obeda použitím identifikačného média- čip.

Platba_za_skolske_stravovanie.docx

Informacie_o_stravovani(1).docx